Seuran toimihenkilöt
Toiminnanjohtaja Lahti Kalle kalle.lahti@tps.fi 0407623501
Toimistopäällikkö Hoffmann Katri katri.hoffmann@tps.fi 0400175784
Ikäluokan vastuuvalmentaja Kettunen Teemu teemu.kettunen@tps.fi 044 230 2411
Ikäluokan vastuuvalmentaja Malmikare Juuso juuso.malmikare@tps.fi 0401951141
Vastuuvalmentaja Mertanen Terhi terhi.mertanen@tps.fi +358405944945
Fysiikkavalmentaja Paalasmaa Lauri lauri.paalasmaa@tps.fi
Maalivahtivalmentaja Rautiola Antti antti.rautiola@tps.fi 040 821 1467
TPS Juniorijääkiekko ry
«  Toukokuu   »
Kategoriat