Seuran toimihenkilöt
Toiminnanjohtaja Lahti Kalle kalle.lahti@tps.fi 0407623501
Toimistopäällikkö Hoffmann Katri katri.hoffmann@tps.fi 0400175784
Juniorivalmennuspäällikkö Aaltonen Sami sami.aaltonen@tps.fi 0400 467 950
Seuravalmentaja Bogdanov Anatoli anatoli.bogdanov@tps.fi
Ikäluokan vastuuvalmentaja Kettunen Teemu teemu.kettunen@tps.fi 044 230 2411
Ikäluokan vastuuvalmentaja Palonen Pasi pasi.palonen@tps.fi 044 782 3100
Fysiikkavalmentaja Paalasmaa Lauri lauri.paalasmaa@tps.fi
Maalivahtivalmentaja Rautiola Antti antti.rautiola@tps.fi 040 821 1467
TPS Juniorijääkiekko ry
«  Heinäkuu   »
Kategoriat