Seuran toimihenkilöt
Toiminnanjohtaja Lahti Kalle kalle.lahti@tps.fi 0407623501
Toimistopäällikkö Hoffmann Katri katri.hoffmann@tps.fi 0400175784
Harrastevastaava Jokinen Jokke jokke.jokinen@tps.fi 0400892678
Ikäluokan vastuuvalmentaja Kettunen Teemu teemu.kettunen@tps.fi 044 230 2411
Vastuuvalmentaja Lehtonen Riku-Petteri riku-petteri.lehtonen@tps.fi +358400821521
Ikäluokan vastuuvalmentaja Malmikare Juuso juuso.malmikare@tps.fi 0401951141
Vastuuvalmentaja Mertanen Terhi terhi.mertanen@tps.fi +358405944945
Maalivahtivalmentaja Rautiola Antti antti.rautiola@tps.fi 040 821 1467
Maalivahti-koordinaattori Selin Johannes johannes.selin@hotmail.com 044 529 1122
TPS Juniorijääkiekko ry
«  Toukokuu   »
Kategoriat