»
Takaisin
»
Lisää uutisia

JORE-KARHUN LUISTELUKOULU SAA JATKOA! TOINEN JAKSO ALKAA KESKIVIIKKONA 27.11.2019! Jore -karhun luistelukoulu on tarkoitettu lapsille, jotka haluavat oppia luistelemaan innostavassa ympäristössä. Joren luistelukoulu sisältää ohjattua toimintaa alusta loppuun.

Lue lisää »

Seuraava jakso alkaa keskiviikkona 27.11.2019!

JORE-KARHUN LUISTELUKOULU SAA JATKOA! TOINEN JAKSO ALKAA KESKIVIIKKONA 27.11.2019! Jore -karhun luistelukoulu on tarkoitettu lapsille, jotka haluavat oppia luistelemaan innostavassa ympäristössä. Joren luistelukoulu sisältää ohjattua toimintaa alusta

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
B-nuoretSM-Alkusarja
15
Mar
klo 19:20
Impivaara
TPS - Hifk
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
16
Mar
klo 12:00
Kankaanpää
KJK - TPS Antsat
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA
16
Mar
klo 12:10
Pori
Ässät Sabres - TPS Norret
B AkatemiaB-Mestis karsinta
16
Mar
klo 15:40
Nokia
Pyry - TPS B-Ak
C05 TeamSarjaottelu
16
Mar
klo 16:30
Uusikaupunki
UJK - TPS C2 Team
B-nuoretSM-Alkusarja
16
Mar
klo 16:35
Impivaara
TPS - Ässät
C04 AkatemiaC-nuoret mestis
16
Mar
klo 17:15
Impivaara 1
TPS C Akatemia - Ilves Team
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
17
Mar
klo 16:15
Forssa
FoPS - TPS Antsat
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
17
Mar
klo 17:30
Varissuo 2
TPS Elorannat - TuKV
C05 TeamSarjaottelu
17
Mar
klo 18:50
Varissuo 1
TuK-V - TPS C2 Team
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
20
Mar
klo 18:00
Impivaara 1
TPS Elorannat - VG-62
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA
20
Mar
klo 18:15
Varissuo 1
TuTo White - TPS Rintsit
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA
20
Mar
klo 18:35
Naantali
VG-62 Black - TPS Norret
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA
21
Mar
klo 18:15
Impivaara 1
TPS Rintsit - TuKV Vihreä
B-nuoretSM-Alkusarja
22
Mar
klo 15:00
Kuortane
Sport - TPS
B-nuoretSM-Alkusarja
23
Mar
klo 13:00
Kuortane
Jyp - TPS
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
23
Mar
klo 14:15
Impivaara
TPS Antsat - Ässät Panthers
B AkatemiaB-Mestis karsinta
23
Mar
klo 15:50
Helsinki Vuosaari 1
Viikingit - TPS B-Ak
A AkatemiaA-Nuorten Mestis
23
Mar
klo 16:20
Impivaara
TPS A Ak - Roki
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
23
Mar
klo 17:00
Varissuo 2
TuTo - TPS Elorannat
C04 AkatemiaC-nuoret mestis
23
Mar
klo 17:00
Impivaara 1
TPS C Akatemia - Team Estonia
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AAA alkusarja
24
Mar
klo 10:10
Pori
Ässät Penguins - TPS Antsat
B-nuoretSM-Alkusarja
24
Mar
klo 11:00
Kuortane
TPS - Kärpät
C05 TeamSarjaottelu
24
Mar
klo 15:15
Impivaara 1
TPS C2 Team - Kiekkohait Team
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA
24
Mar
klo 17:30
Varissuo 2
TPS Norret - Parsport Red
A AkatemiaA-Nuorten Mestis
24
Mar
klo 17:35
Impivaara
TPS A Ak - Blues Ak
B AkatemiaB-Mestis karsinta
24
Mar
klo 17:50
Impivaara 1
TPS B-Ak - TuTo
C04 AkatemiaC-nuoret mestis
27
Mar
klo 18:00
Impivaara 1
TPS C Akatemia - Tuto
D07 Antsat, Elorannat, Norret, RintsitD2 AA
28
Mar
klo 18:15
Impivaara 1
TPS Norret - TuTo White
B-nuoretSM-Alkusarja
29
Mar
klo 19:20
Impivaara
TPS - Blues
Päätösjuhla
Silja Line, Turku klo 8:15

Lisäinfo tulee syksyn aikana.

26
Huh
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot